Column 1:

Servisa ICT ir starptautiska kompānija ar filiālēm Lietuvā, Igaunijā, Gruzijā, Armēnijā un Baltkrievijā, kas dibināta 2006. gadā. Mēs veicam kvalitatītvu IT preču, mājas elektronikas un sadzīves preču remontu gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. 

Column 2:

Augsti darba standarti, profesionāla komanda, pozitīva attieksme pret klientu un ilgtermiņa attiecības ar mūsu partneriem.

Column 3:

Esam lepni, ka pārstāvam tādus kā ražotājus kā Apple, Asus, Benq, Brother, Dell, Haier, Hannspree, iiyama, Lexmark, LG, MSI, Toshiba, XEROX kā arī turpinām strādāt šajā jomā un paplašināsim mūsu pārstāvēto ražotāju klāstu. Esam jauna komanda, kas pastāvīgi meklē iespējas kā uzlabot kompānijas darbu, lai apmierinātu visprasīgākā klienta vēlmes. Darba procesi tiek organizēti tā, lai uzņēmums būtu videi draudzīgs, un, lai netiktu piesārņota apkārtējā vide. 

 

Vai zinājāt, ka...

  • Saskaņā ar likumiem, garantija ir spēkā uzrādot iegādes dokumentu (kases čeku, līgumu par iegādi līzingā vai citu).
  • Dzesēšanas sistēmas profilaksi un remontu garantijas laikā veicam bez maksas. Uzticiet savu ierīci profesionāļiem!
  • Atsevišķi korpusa bojājumi garantijas laikā tiek novērsti bez maksas.
  • Katra garantijas remonta laikā tiek testētas VISAS datora komponentes.
  • Veicot servisa darbus, ne ražotājs, ne servisa centrs neatbild par iespējamo informācijas pazušanu. Periodiski veidojiet svarīgas informācijas kopijas ārējā datu nesējā.
  • Baterija ir ekspluatācijas detaļa, kurai tiek piemērots ierobežots garantijas termiņš. Dabīgs ietilpības zudums nav uzskatāms par bojājumu.

Garantijas serviss

Garantijas servisa pakalpojums Jums ērtā laikā un ērtā vietā.

Sakojiet mums